Olaylar-Rüyalar-Gerçekler ve Tora Bora Kalesi

ORG ve Tora Bora: Psikolojik roman, realist-natüralist roman, Türk romanları, yayınevi, kitabevi, kitap tavsiyesi. Olaylar-Rüyalar-Gerçekler ve Tora Bora Kalesi.
instagram ile ilgili görsel sonucuEdebiyat, kitap, roman, psikolojik roman, roman kitapları, Roman kitap önerileri, realist roman, natüralist roman, en iyi romanlar, roman kitapları en çok okunan, mutlaka okunması gereken, Türk romanları, yayınevi, kitabevi, kitap tavsiyesi, macera romanı, aşk romanı, roman önerileri, kitap al, kriminal roman romanlar, polisiye romanlar, favori kitaplar, gerçek hayattan uyarlama romanlar, gerçek hikayeden uyarlama, gerçek öyküden uyarlama, aşk romanları, psikolojik roman önerileri, en çok satan kitaplar, Usame bin Ladin`in sırrı, El Kaide, 11 eylül olayları, 11 Eylül saldırıları, rüya, kabus, rüyaların dili, rüyaların gizemi, Rüyalar ve gerçekler, rüya gerçeği, rüyaların sırrı, ORG ve Tora Bora: Olaylar-Rüyalar-Gerçekler ve Tora Bora Kalesi.ORG ve Tora Bora: Olaylar-Rüyalar-Gerçekler ve Tora Bora Kalesi.

YAVRU FİLİN RÜYASI

YAZAR

Edebiyat, kitap, roman, psikolojik roman, roman kitapları, Roman kitap önerileri, realist roman, natüralist roman, en iyi romanlar, roman kitapları en çok okunan, mutlaka okunması gereken, Türk romanları, yayınevi, kitabevi, kitap tavsiyesi, macera romanı, aşk romanı, roman önerileri, kitap al, kriminal roman romanlar, polisiye romanlar, favori kitaplar, gerçek hayattan uyarlama romanlar, gerçek hikayeden uyarlama, gerçek öyküden uyarlama, aşk romanları, psikolojik roman önerileri, en çok satan kitaplar, Usame bin Ladin`in sırrı, El Kaide, 11 eylül olayları, 11 Eylül saldırıları, rüya, kabus, rüyaların dili, rüyaların gizemi, Rüyalar ve gerçekler, rüya gerçeği, rüyaların sırrı, ORG ve Tora Bora: Olaylar-Rüyalar-Gerçekler ve Tora Bora Kalesi.

İletişim:

tur.bozkurt@hotmail.com                 

DE

 

PSİKOLOJİK

ROMAN 

Yazar hakkında: 1953 Sivas doğumlu. Buradaki ilk ve ortaokul eğitiminin ardından Ankara’ya yerleşip lise eğitimini tamamladı ve yurt dışına çıkarak  yaşamına devam etti. Üniversite  eğitiminin ardından çeşitli branşlarda çalıştı, 20 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yapıp serbest meslek hayatında yerini aldı.  Şu an serbest tercüman & çevirmen olarak hayatını sürdürmektedir.
 
İlk romanı “ORG ve Tora Bora” olan yazarın  edebi konuların yanı sıra diğer alanlarda çok sayıda çevirisi bulunmakta.

-Gecelerin Radyoları-

ORG und Tora Bora: Tatsachenroman, psychologischer Roman