Org ve Tora Bora: "Bu yolun yolcusu yorulmaz, zira dağlar ve bozkırlar, vadiler ve nehirler yoldaşın olur, arada bir uzaklardan el sallayıp ‘Uğurlar olsun!’ diyenlerin olur."

Olaylar-Rüyalar-Gerçekler ve Tora Bora Kalesi

DE

RESİMLER

ORG ve Tora Bora: "Öte tarafa gitmemekte ısrar eden bazı ruhların sebepleri olsa gerek, hele söz konusu henüz bebekliğine bile doyamamış bir canlının ruhuysa..."

YAVRU

 

FİLİN

 

RÜYASI

KAPAK FOTOĞRAFINDAN DİĞER KARELER:

ORG ve Tora Bora: İyi insanlar, kötü insanlar. 11 Eylül olayları öncesi ve sonrası bir insanın piskplojisi. Aşk, korku, kabus, kara büyü, kara bulutlar, kara delik.ORG ve Tora Bora: İyi insanlar, kötü insanlar. 11 Eylül olayları öncesi ve sonrası bir insanın piskplojisi. Aşk, korku, kabus, kara büyü, kara bulutlar, kara delik.ORG ve Tora Bora: İyi insanlar, kötü insanlar. 11 Eylül olayları öncesi ve sonrası bir insanın piskplojisi. Aşk, korku, kabus, kara büyü, kara bulutlar, kara delik.

KÖTÜ ADAM

ŞAŞKIN ADAM ve İBLİS

UZAYLILAR

ORG ve Tora Bora: "...Başka bir bomba patlayacak diye herkes telaşla çıkış kapılarına doğru koşuşturduğunda o kalabalığa karışmanın akıllıca olup olmayacağını düşünmemiştim bile..."ORG ve Tora Bora: "...Köşeyi dönmeden tekrar bakıp el sallayarak hem ilerideki hem de mazideki kalabalığın arasında kayboldu. Her zaman olduğu gibi birden ortaya çıkıp aniden kaybolanlardan biri..."ORG ve Tora Bora: "...Uzun siyah saçlı, çekik gözlü tatlı dilberin mıknatıs gibi çekiciliği insanı ister istemez titretiyordu..."

İletişim: tur.bozkurt@hotmail.com                 

instagram ile ilgili görsel sonucu